KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15417334
nr 1541 7334
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad N. Å 1928, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 59x47 cm, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:45:37
20/5 01:43:17